What's new

thyke007

Member
Reaction score
0
Merhaba,
öncelikle İnferno RP Yönetim ekibi adına Sunucu tanıtım yazımıza Hoşgeldiniz diyoruz.
Bizim amacımız herkesin gerçek hayatta dertlerini ve sıkıntılarını, ders ve iş yorgunluğunu bir kenara bırakıp, güzel bir Ortamda eğlenmesidir.
Gerçek hayatta kurduğunuz hayalleri, Los Santosta gerçekleştirebilirsiniz. Yeni bir Karakter yaratarak yeni bir Ülkede, yeni Kanunlarla, yeni İnsanlarla, yeni Karakterle, yeni Konuşma tarzı ve Duygularla bir Tiyatroya ne dersiniz?
Bizim Rol mantığımıza uyan Oyuncular, Kurallara uygun bir şekilde Sunucumuza gerekli Rol bilgilerle girebilir ve Rol yapabilirler.
İnferno RolePlay Yönetim Ekibi olarak sizlere Sunucumuzda iyi Eğlenceler ve iyi Roller dileriz. Burada bizimle birlikte güzel bir zaman geçireceğinize eminiz.
Sevgilerimizle…

İnferno RolePlay Yönetim Ekibi.

Sunucumuza katılmak için:

Sunucumuzu sevmenize olanak sağlayacak bazı scriptler;

1-)Reyon önlerinden istediğiniz yiyecek,içecek'leri almak için sepetinize ekliyorsunuz ve daha sonra kasadan kart veya nakit ödeme yöntemini seçip işleminizi sonlandırabiliyorsunuz.

2-)Aracın yanında "E" basıp scriptin çalışmasını beklemeyi bir kenara bıraktık ve pompa scriptini sunucumuzda canlandırdık. Pompayı benzinlikten alıp araca takıyorsunuz ve dolmasını bekliyorsunuz.

3-)Sunucumuzda sosyal rol dönmesi için moteli taşıdık ve yan tarafındaki iskeleye balık tutma karşısına disko bar ekledik.

4-)İlgili yönetim ekibimiz sayesinde çözüm odaklı ve tamamen memnuniyet amacı ile çalışmaktayız.

Attachments

• unknown6.png
    unknown6.png
    3.5 MB · Views: 1,147
  • unknown5.png
    unknown5.png
    3.6 MB · Views: 43
  • unknown4.png
    unknown4.png
    3.4 MB · Views: 35
  • unknown3.png
    unknown3.png